Історичними вуличками Риги

Столиця Латвії славиться вузенькими вуличками, які прикрашають та наче захищають від негативу визначні, величні архітектурні пам’ятки, все навкруги нагадує історію, яка немов зупинилась завдяки унікальній атмосфері середньовіччя.
Гуляти вуличками цього міста потрібно розпочати від відомого Ризького замку, що був побудований в далекому 1330 році, замок зберігся і зберіг свою вроду і цінність. В середині цього приміщення знаходиться декілька музеїв, які розповідають про музику, мистецтво, літературу, історію Латвії.
Адрес: Pils laukums 3.
Серед соборів і замків, що виблискують вздовж вуличок міста далі рекомендуємо зупинитись біля собору Святого Петра – він є головним собором старовинної Риги. Цікавим є те, що перші згадки про споруду знайдені ще за 1209 рік, тільки уявіть собі яку історичну цінність являє собою цей собор. А ще він дуже великий, і ще нещодавно був найвищою спорудою в столиці.
Адрес: Skārņu iela 19
Не менш цікаво побачити Шведські ворота, що були прорубані в Ризькій кріпосній стіні ще в 17 столітті.
Адрес: Atgriežu iela
Для того, аби побачити один з найбільших ринків Європи, варто завітати на Ризький ринок і побачити різноманіття товарів, які займають площу розміром 73 тисяч м2.
Адрес: Nēģu iela 7
І на кінець прогулянки, залишається відвідати відкритий музей в Ризі, де можна побачити всю Латвію в маленьких розмірах. Етнографічний музей здивує вас, своєю мініатюрною унікальністю і великою історією цього народу.
Адрес: Brīvības gatve 440
Для того, аби зануритись в ці дивовижні культурні місця Латвії, вам необхідна Шенген віза, що передбачає туризм. Основні документи, які потрібні для вироблення візи:
1.Закордонний паспорт і його копії (паспорт має бути дійсним 90 днів, після закінчення поїздки);
2.Два фото
-фото має бути чітким, обличчя на фотографії повинно займати 70-80% всього зображення;
-фотографія кольорова, розміром 3,5*4,5 ;
-фотокартка має бути актуальною, зроблена не раніше ніж за шість місяців до подачі документів.
3.Копія внутрішнього паспорта (копії всіх сторінок)
4.Копія свідоцтва про шлюб, розлучення, смерті, народження
5.Довідка з місця роботи
-довідка має бути представлена на фірмовому бланку, з адресами та телефонами організації;
6.Фінансовий стан, який підтверджується такими документами:
-підтвердження руху у банківському рахунку;
або
-копія кредитної картки, з прізвищем і ім’ям з чеком на якому вказано кількість грошових коштів;
або
-квитанція, про покупку євро в банку з прізвищем туриста і банківською печаткою
7.Документи, які підтверджують фінансову стабільність (копії документів про житло, земельні ділянки, автомобілі, що належать туристу)
8.Якщо вас спонсорують, для цього потрібне підтвердження:
-якщо спонсор не подорожує з вами, потрібно написати лист, де вказуються особисті дані спонсора, і завірити нотаріусом, якщо відправляєтесь разом з спонсором нотаріального завірення не потрібно.
Точний перелік документів і ціни уточнюйте за номерами телефонів:
(098)35-68-094
(099)92-06-710
(063)02-43-994
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :