Купуємо «Зелену карту»

Якщо Ваша подорож буде не повноцінною без власного авто, і вирішивши поїхати за кордон не громадським транспортом чи якимись іншими шляхами, а своєю улюбленою машиною, то перш за все, для перетину кордону варто підготувати необхідні документи не лише для себе, але й для власного авто.
Також слід звернути увагу на стан машини, так як він повинен відповідати певним стандартам, а саме:
- Технічний паспорт має бути в нормі
- Пам’ятайте, що не допускається перефарбовування машини чи будь-яка кардинальна зміна її зовнішнього стану, що не відповідає даним у технічному паспорті
- Номер автомобіля має відповідати державним стандартам (з іменним номером можуть виникнути певні проблеми на кордоні)
- Обов’язкова вимога – це наявність вогнегасника і аптечки
- Також слід мати наклейку на авто, регіону UA
Обов’язковою вимогою є страховка автомобіля (вироблення «Зеленої карти»). Green Card допоможе вам уникнути непередбачуваних витрат, які будуть пов’язані з дорожніми пригодами. Так як у разі ДТП, у країнах ЄС можна залишити чималу кількість коштів, а це в свою чергу відіб’ється на вашому фінансовому стані.
Для того аби Ви розуміли, суть Green Card, спробуємо детальніше вияснити, що це таке.
«Зелена карта» - це міжнародний сертифікат, що діє в країнах ЄС, як система автомобільного страхування. Якщо авто застраховане Green Card, то Ви страхуєте також своє життя, здоров’я чи втрату майна.
Пам’ятайте, якщо винуватець ДТП є громадянином країни в якої ви перебуваєте, то виплачувати страхівку Вам буде страхова компанія, що застрахувала авто винуватця аварії, якщо ні, то страхівку виплатить бюро «Зеленої карти» тієї країни, де сталося ДТП.
Сьогодні, «Зелена карта» діє аж у 47-ми державах, а саме: Андорра, Австрія, Албанія, Бельгія, Боснія, Білорусь, Болгарія, і Герцеговина, Кіпр, Іспанія, Швейцарія, Чеська Республіка, Данія, Німеччина, Естонія, Фінляндія, Франція, Велика Британія, Угорщина, Греція, Хорватія, Ізраїль, Італія, Ірак, Іран, Ісландія, Ірландія, Латвія, Люксембург, Мальта, Молдова, Марокко, Македонія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Росія, Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Швеція, Туніс, Туреччина, Югославія,Україна, Литва.
«Зелена карта» - це те, що допоможе Вам викрутитись з екстреної ситуації. Тож давайте з’ясуємо яка вартість такого задоволення.
Вартість поліса встановлює МТСБУ(моторно-транспортне страхове бюро України), за такими ознаками:
- Тип транспортного засобу. Ціна залежить від того чи це буде вантажна машина чи легкова, а можливо взагалі мотоцикл
- Період страхування. Це може бути декілька днів, місяців, а найбільше - рік
- Країни до яких ви збираєтесь в подорож
На разі, існує два типи страхового поліса, що залежать від місця перебування транспорту. А саме: поліси, дія яких поширюється на всі країни, де діє «Зелена карта», другий тип – це поліси, що поширюються тільки на території країн Східної Європи(Болгарія, Росія, Білорусь, Румунія).
Ціни коливаються, в залежності від вище перерахованих пунктів, тобто якщо ви подорожуєте мотоциклом «Зелену карту» на 15 днів можна оформити за 280 гривень, а якщо відправляєтесь вантажівкою, то дана карта буде коштувати 1653 гривні. Для зручності можете скористуватись калькулятором підрахунку.
Щодо оформлення, то якщо Ви навіть не встигли заздалегідь оформити страхівку, то це можна зробити на кордоні в страхових агентів. Але при цьому пам’ятайте, що таку страхівку, мають право видавати тільки працівники МТСБУ. Після оформлення страхового полісу компанія забов’язана надати Вам такі документи:
- Поліс «Зеленої карти»
- Оригінал квитанції про оплату
Радимо, також звертати увагу на сам страховий поліс, він має складатися з чотирьох сторінок. Перша сторінка – це є безпосередньо, сертифікат «Зелена карта», друга – його копія, а третя – це копія поліса страхування цивільно-правової відповідальності, на четвертій сторінці має бути розміщений оригінал.
Поліс заповнюється від руки і на ньому відсутні будь-які печатки. Кожна картка має захисну стрічку (дечим ідентична захисту грошових купюр) Також будьте уважними у датах заповнення, адже страховик може помилитися і вписати вам, помилково не той термін страхівки.
Звичайно купувати страхівку на кордоні зручно, проте це може бути дорогим. Тому подбайте про свій автомобіль заздалегідь, аби не виникало жодних конфліктних та небажаних ситуацій.
В свою чергу, бажаємо Вам безпроблемної та захоплюючої подорожі за кордон!
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :