Подача документів на візу в Польщу. Візові центри та консульства

Варто зауважити, що на сьогодні в Україні існує достатня кількість Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі, до яких можна звернутись громадянам України іноземцям, що легально проживають на території країни і планують тут знаходитись після повернення, щонайменше 6 місяців.
Також важливо знати, про існування округів, тобто кожна особа може подати документи на візу тільки за своїм місцем прописки, а кожна область відноситься до певного округу.
Усі громадяни, що мають бажання поїхати за кордон, насамперед забов’язуються зареєструватись попередньо і призначити час і дату подачі документів, тобто стати на чергу у кол-центрі або ж на веб-сайті. Але винятком можуть бути особи, що їдуть з причини надзвичайної ситуації (похорон,лікування) і люди, які вимушені покинути власну країну, у випадку трудових договорів мають право без попередньої реєстрації на чергу, подати документи для виїзду.
Якщо ви «новачок» у виробленні візи, тоді не поспішайте платити в двічі а то і більше посередникам, тому що виробити візу у Польщу власними зусиллями цілком можливо і реально, окрім того заощаджуючи гроші. Для цього, потрібно тільки знати основні аспекти подання документів на візу. У статті міститиметься інформація, щодо вироблення польської шенген-візи та національної, саме дані типи візи є найбільш популярними.
Що ж, насамперед варто знати, що офіційними та легальними установами, для виготовлення польських віз, є:
- Генеральне Консульство Республіки Польща
- Пункт Прийому Візових Анкет (візовий центр)
Для того, аби виробити візу за допомогою консульства, спочатку треба пройти реєстрацію. Для початку потрібно зайти на офіційний сайт Міністерства закордонних справ Польщі і обрати потрібне консульство, тобто, те яке вам підходить за адресою проживання. На сайті Консульства Польщі одразу ж з’явиться інформація подати документи через візові центри. Не зважайте на це, вам потрібно у меню, що ліворуч обрати опцію - заповнити електронний формуляр анкети на візу. На таке заповнення вам надається одна година часу, опісля заповнення, анкету потрібно зберегти, зареєструвати і роздрукувати. Анкета на візу входить у перелік документів, які вам обов’язково потрібно представити при подачі документів на візу у визначений термін, в Посольство Польщі.
В залежності від вашого округу, вам потрібно звертатись у візові центри та посольства вашої місцевості.
Вінницький консульський округ
1. Візовий центр у Вінниці - вул. Пирогова, 52а (3 поверх)
2. Візовий центр у Житомирі - вул. Київська, 116
3. Візовий центр у Хмельницькому - вул. Водопровідна, 75/2
4. Візовий центр у Чернівцях - вул. Героїв Майдану, 31
Київський консульський округ
1. Візовий центр у Києві - Спортивна пл., 1а (МФК Гулівер, 8 поверх)
Луцький консульський округ
1. Візовий центр у Луцьку - вул. Рівненська, 26
2.Візовий центр у Рівному - вул. Симона Петлюри, 22
3.Візовий центр у Тернополі - вул. Танцорова,14
Львівський консульський округ
1. Візовий центр у Івано-Франківську - вул. Короля Данила, 37
2. Візовий центр у Львові - вул. Під Дубом, 7б (Торговий центр «Форум Львів»)
3. Візовий центр у Ужгороді - вул. Капушанська, 92
Одеський консульський округ
1. Візовий центр у Одесі - вул. Канатна, 22
Харківський консульський округ
1. Візовий центр у Дніпропетровську - проспект Карла Маркса, 22 (бізнес центр «Атріум», 2-й поверх)
2. Візовий центр у Харкові - вул. Червоношкільна набережна, 18a
Пам’ятайте, якщо з консульським округом ви вже визначились то візову анкету можна подавати безпосередньо у відповідне Консульство Республіки Польща в Україні або Візовий центр (ППВА – пункт прийому візових анкет). Візові центри розташовані практично у всіх областях України і для зручності можна подавати документи у ППВА.
Що стосується ціни за візу, то потрібно знати, що національна віза у Польщу, якщо її виготовлення не є терміновим являється безкоштовною. Термінова, та яка виготовляється в межах трьох днів коштує 30 євро. Шенген-віза – 35 євро. Важливо знати, що якщо в процесі видачі візи вам нададуть негативну відповідь, то повернення консульського збору неможливе.
Послуги ППВА коштують 18,5 євро, тобто оформлення документів на візу обійдеться 53, 5 євро з урахуванням консульського збору, а це 1500 грн. Оплата здійснюється в касах ППВА, відділеннях КРЕДОбанку чи IDEAбанку. Реєстрація на візу у візовому центрі здебільшого відбувається вже через добу після оплати сервісного збору. При реєстрації вводиться унікальний, персональний код, що на квитанції. Код дійсний в межах шести місяців, опісля оплати.
Потрібно розуміти, що серйозне ставлення до вироблення візи може допомогти вам зекономити час і кошти,а також забезпечити безпроблемний перетин кодону.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :