Без страхівки «ні ногою за поріг» України

Варто чи ні застраховувати себе, коли ти плануєш подорож країнами Шенген простору? Тут і задумуватись немає чому, адже це є обов’язковим аспектом задля того, аби отримати пропуск у країни Європи.
Оформлення візи включає в себе багато різних пунктів, без уваги до яких не обійтись. Зокрема це стосується страхівки, без якої не вдастся відправитись в подорож. І важливим є правильне оформлення страхового пакету документів, тому що ризик потрапити в неприємність є завжди, і для того аби в подальшому перебування у країні Шенген не переслідував депресивний настрій, пов'язаний з втраченими документами чи згубленими особистими речами або ж з псуванням майна чи заподіянням тілесних пошкоджень. Всі ці не зовсім приємні речі доволі часто стаються в дорозі, адже подорож можна запланувати, але нажаль, завжди може статись неприємна ситуація і саме страхівка, як ніщо інше може виручити. Власне, для цього вона і існує.
Оформлення не складе жодних труднощів, адже воно займатиме буквально до 10 хв. Для цього потрібно відвідати обрану страхову компанію та надати необхідні паспортні дані та деякі деталі поїздки. Сума страхівки, є невеликою, на сьогодні вона становить для шенген візи - 90 гривень, для національної візи 180 гривень. Варто знати, що мінімальна сума страхівки покриття поліса для країн Шенген – це 30 000 євро, також є варіанти з покриттям на суму 50 000 і 75 000. Звичайно, для простої, туристичної подорожі цілком достатньо оформити звичайну, стандартну страхівку. Але якщо метою є робота, екстремальні заняття спорту, у цьому випадку потрібна спеціальна страхівка.Обов’язково у консульство подається такий пакет документів, щодо страхівки: підписаний страховий поліс, копія, чек про оплату з ініціалами і сумою.
«Застрахований значить захищений» - це правда, тому що страхівка зможе покрити витрати у разі доволі неприємної ситуації пов’язаної з здоров’ям, крадіжками чи заподіяної шкоди при виникненні конфлікту. Тому, пам’ятайте про страхівку, про її необхідність та властивість вас захистити.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :