Відкриття Шенген візи для дітей - покрокова інструкція
.jpg)
Якщо ви не маєте жодного бажання залишати дитину вдома, відправляючись у подорож Європою, то вам варто попіклуватись про правильне оформлення документів на візу, адже необізнаність в даному питанні може забрати багато сил і часу.
Для того, аби не виникало паніки через невиясненні питання, надаємо вам покрокову інструкцію, щодо оформлення Шенген візи для дітей.
1. Найперше, що потрібно знати - це те, що країни Шенген дуже уважно ставляться до перетину їхнього кордону дітьми. Отже, вам варто серйозно поставитись до процесу вироблення Шенген візи дітям.
Зауважимо, що діти до 14 років, взагалі не мають жодного права подорожувати без супроводу дорослих.
Супроводжувати дітей можуть: керівники дитячих груп, батьки, опікуни. У дитини, обов'язково має бути оформлений проїзний документ або вписані дані про дитину у паспорт батьків.
2. Віза Шенген для дітей, видається за наявності наступних документів:
-заява, про отримання візи має бути підписана одним з батьків або опікуном. Це значить, що за неповнолітнього подається окрема візова анкета і він отримує окрему візу, що фіксується в паспорті одного з батьків або опікуна;
-два фото 3*4;
-копії внутрішніх паспортів батьків чи опікунів (в залежності від того, з ким подорожує дитина);
-проїзний документ дитини або оригінал паспорта батьків, куди вписана дитина;
-свідоцтво про народження (за наявності, внутрішній паспорт та індентифікаційний код);
-довідка зі школи;
-довідка з місця роботи батьків;
-страхування;
-підтвердження фінансової спроможності у випадку подорожі дитини без батьків, до цього подається: документ, що підтверджує спорідненість дитини до спонсора, спонсорський лист, документи, що підтверджують фінансову спроможність спонсора (довідка з роботи або довідка з банку про обіг коштів.
Зауважимо, що всі документи подаються разом з заявою на отримання візи (вони мають бути перекладені англійською мовою, або мовою країни до якої ви прямуєте).
3.Особливі випадки
Якщо дитина, подорожує тільки з одим із батьків, тоді потрібно підготувати, один з даних документів, який буде найдоречнішим для вашої ситуації:
-свідоцтво про смерть одного з батьків;
-документ, що підтверджує рішення суду, щодо позбавлення батьківських прав;
-спеціальна довідка з Сімейного Кодексу України, якщо дитину виховує мати-одиночка;
-якщо в подорож їде опікун, то потрібно також взяти довідку з компетентної установи.
4.Подорож без супроводу батьків
Якщо дитина відправляється без батьків, то її потрібно мати нотаріальний дозвіл одного з батьків, або особи, що відповідає за дитину на даний час.
5.Подорож у супроводі одного з батьків
Якщо дитина відправляється тільки з одним з батьків, при цьому має бути нотаріальна згода іншого з батьків, якщо це тільки не стосується особливих випадків, які згадувались вище. Якщо дитина подорожує з обома батьками, такої згоди не потрібно.
В загальному, Шенген віза для дітей, виробляється практично за тією ж самою процедурою, що і для дорослих, але є свої нюанси, на які варто звертати увагу, в інакшому випадку можуть бути проблеми при виїзді за кордон.
Якщо збираєтесь у подорож з дітками, телефонуйте, ми вам допоможемо оформити потрібну візу:
(097)52-51-480
(099)92-06-710
(093)22-11-855
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :