Що потрібно для оформлення польської робочої візи?

Змін у працевлаштуванні не буде. Нещодавно стало відомо, що змін, про які тільки й говорили в новинах, не буде. Пояснюється це тим, що поправки до закону дуже кардинальні та ускладнюють процес отримання польської візи. Тому, на разі процес знаходиться на стадії доопрацювання.
Водночас, Міністерство сім’ї, праці та соціальної політики Польщі, повідомляє, що змін не уникнути, проте вони будуть ще не скоро.
Отже, що потрібно зробити, аби відкрити польську робочу візу?
Українці та інші іноземці матимуть змогу поїхати на роботу в Польщу, лише в тому випадку якщо поляк не претендуватиме на цю вакансію.
Нагадаємо, нововведення передбачало заміну звичайного запрошення на спеціальний дозвіл, на основі якого буде оформлятися Національна віза з правом працевлаштування. Проте даний законопроект переноситься на невизначений термін.
Якщо Ви вирішили відправитись на роботу в Польщу, то Вам необхідно виробити відповідну візу, яка дозволить легальне працевлаштування. Така віза оформляється на основі запрошення, яке висилає польський роботодавець. Процес оформлення такого запрошення зазвичай триває 3-5 робочих днів, це залежить від роботодавця, який робить Вам запрошення.
Оскільки польська робоча віза оформляється на основі запрошення від роботодавця та дає можливість працювати саме в нього. За конкретним запрошенням, відправитись на роботу до інакшого роботодавця не можна. Для того, щоби змінити роботу, потрібно щоб новий роботодавець, зареєстрував відповідну заяву про намір надати Вам роботу у Повітряному управлінні.
Види польських робочих віз
Є два типи польських віз, що дозволяють працювати на території країни:
-короткотермінова віза Шенген (тип С 05), яка надає право працювати в Польщі не більше ніж 90 днів;
-Національна польська віза типу D 05, надає можливість працювати в Польщі пів року, тобто 180/365. Працевлаштування з таким типом віз, можливе тільки в Польщі. Але у Вас є можливість відправитись і в інші країни Шенген простору, проте без права працевлаштування.
Необхідні документи для оформлення Шенген та Національної візи:
-анкета;
-закордонний паспорт, де є вільні хоча б дві сторінки;
-український паспорт;
-два фото;
-консульський збір 35 євро, (для Шенген візи), для Національної візи, оплачувати збір не потрібно;
-оплата візового збору 18,5 євро;
-страховий поліс;
-оригінал і копія документів, що підтверджують мету поїздки.
Зауважимо, що наявність візи ще не гарантує в’їзд в Польщу, остаточне рішення залежить від прикордонників. Якщо в них виникне підозра щодо неправдивої мети поїздки, Вас можуть не пропустити на кордоні.
Термін, що передбачає відкрита віза, не повинен перевищуватись, адже це може призвести до неприємних ситуацій. Також, робоча віза, що видана польським консульством надає право працювати лише в Польщі.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :