Робота в Польщі: легальне працевлаштування українців

Сьогодні, Польща – це країна, яку найчастіше обирають українські заробітчани. Причина такого вибору криється у кращому заробітку, територіальній та культурній близькості. Приємним для українських заробітчан є і те, що польські роботодавці готові легально співпрацювати з іноземними працівниками.
За статистикою, трьома останніми роками в Польщі легалізувалося 84 тисячі українців. А це означає, що Польща не проти бачити українців на своїй території, більше того, польські роботодавці сприяють тому, аби українці обирали працевлаштування саме в них.
Зауважимо, що серед найпопулярніших і високооплачуваних вакансій в Польщі, можна виділити: електрик, водій, зварювальник, будівельник. Такі вакансії, здебільшого гарантують престижний заробіток і непогані умови праці, але для того аби її виконувати, зрозуміло, що для цього потрібно розумітись в даних роботах, без відповідного досвіду та кваліфікації ви не зможете виконувати роботу. Часто вимагається початкове або середнє знання польської мови. А якщо ви у цій справі новачок, до їдьте спершу на роботу, на якій не потрібне знання польської, це можливість просто поїхати в країну і вивчити мову, опісля обрати більш достойну працю. Для працівників без досвіду і особливих знань, тут також знайдеться заробіток, а саме: сезонна праця(робота в полі, догляд за землею), робота на фабриках(пакувальники, фасувальники), праця на м’ясокомбінатах тощо.
Зважаючи на останні дані, українців не лякає робота за кордоном. Так як за три останні роки, кількість іноземців, які бажають отримати легальний статус в Польщі збільшився на 61%. Все більше працівників обирають легальний заробіток, і правильно роблять, адже такий вид праці не несе за собою кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, що для легального працевлаштування вам потрібно відкрити Національну візу категорії D.
Протягом останніх років заяв на легалізацію від українців було подано більше ніж 84 тисячі, а це велика кількість людей, погодьтесь. Тому є місце думці про те, що українцям не погано працюється в Польщі, адже багато заробітчан обирають саме цю країну для роботи.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :