Процес пошуку роботи: пазли працевлаштування

З-поміж усіх негативних новин, що стосуються скорочення, низької заробітної плати є і потішні новини: офіційна статистика говорить про те, що рівень безробіття в Україні таки зменшиться.
Згідно з даними державної служби статистики, офіційний рівень безробіття знизився до 1,4%.
Нещодавно, відбулася прес-конференція з он-лайн трансляцією, на досить гучну тему «Вибухове зростання ринку праці у першому півріччі 2016 р.». Директор з розвитку сайту з пошуку роботи – work.ua C.Марченко, сказав про те, що активність на ринку праці в бік збільшення спостерігається вперше за декілька років. Кількість пропонованих вакансій росте, а отже дає змогу обирати серед різноманіття пропозицій, найдоречнішу для себе. Що стосується столиці України, то тут зростання кількості вакансій, менше ніж у середньому по країні.
Про позитивну новину, щодо працевлаштування українців, говорять і експерти Інтернет-порталу пошуку роботи «Труд». Вони кажуть про те, що вся виробнича сфера активно зростає, сьогодні інженеру знайти роботу простіше аніж юристу.
В свою чергу, аналітики кадрового порталу Headhunter, зазначають, що з початку 2016 року, ринок праці демонструє стабільний приріст вакансій. За рік кількість пропозицій роботи зросла більш ніж на третину. Але поряд з зростанням вакансій, зменшилось кількість бажаючих працювати на території власної країни, тому про скорочення говорити вже не потрібно.
Попри попередні коментарі різних порталів зайнятості, Державна служба зайнятості говорить про те, що в Україні поменшало роботи. Станом на 1 липня, у їхній базі налічується 40,8 тисяч вакансій, а це на 6,3% менше ніж минулого 2015 року.
В.Ярошенко – виконуючий обов’язки голови Держслужби зайнятості, повідомив: «За останній рік 490 тис. українців не стали платити у фонди соцстрахування єдиний соціальний внесок. Це означає, що майже півмільйона людей втратили роботу».
Президент Українського аналітичного центру О.Охріменко, зауважив, що люди не хочуть працювати на території власної країни, через низький заробіток. Українці перебірливі у вакансіях, адже умови праці не відповідають зарплатам. Нині, селами виїжджають на заробітки до сусідніх країн, найчастіше це – Польща та Чехія.
Багато людей відправляється на роботу в Київ. Так як в столиці розвинені різні галузі, вакансії також різняться між собою. Але і тут, є свої особливості. Не завжди і столичні зарплати влаштовують роботодавців і вони також обирають для себе те, що краще влаштовує. Іноді – це виїзд за кордон.
У січні-липні цього року загальна потреба робочої сили у підприємствах, які розташовані у Київській обл. зменшилась порівняно з минулим роком на 1,04%.
Крім того, і у Києві не так просто знайти бажану роботу, адже тим, хто проживає не в Києві, важко доїжджати, крім того потрібно шукати місце для житла. Важко і психологічно, адже це місто знаходиться далеко від рідної домівки. І дуже часто виходить так, що українці обирають працю за кордоном, так як часто умови однакові, а заробіток відрізняється.
Ще одним чинником, що штовхає українців відправлятись на заробітки – це вимоги українських роботодавців, так як бажана робота може бути неосяжною не через відсутність потрібної кваліфікації, а через вік, статус чи особистісні характеристики, але хіба це причина відмовити хорошому працівнику у своїй справі? Як на мене, то варто сприяти тому, аби українці хотіли працювати на території власної країни, а не робити все можливе, аби ми обирали працю за кордоном.
В першу чергу такий активний виїзд українців за кордон, впливає на економіку країни, а в другу – на загальний розвиток українців. Далеко не кожен, працюючи за кордоном має можливість розвиватись, але вимушена ситуація, змушує нас обрати такий вид заробітку.
Звичайно, що Україні сьогодні важко: не проста ситуація на сході, борги, егоїзм деяких політичних сил та багато інших чинників, що впливають на рівень життя українця. Україні зараз, потрібно піклуватись про те, аби люди залишались працювати на території власної країни і забезпечити всі можливі умови для того, аби українці обирали власну державу для заробітку, а не відштовхувати їх усіма можливими методами.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :