Процес оформлення візи для дітей від А до Я

Країни зони Шенген, досить уважно відносяться до перетину їх кордону дітей, тому й запроваджено відповідні правила і вимоги щодо в’їзду дітей до держав ЄС.
Країни ЄС неймовірно красиві і привабливі, їх історичні пам’ятки, архітектурні шедеври і унікальна атмосфера кожної з країн неабияк заохочує до подорожі. Поки ще не розібрались з питанням про візовий режим країн Шенген з Україною і невідомо коли омріяний безвіз таки запровадять, пропонуємо Вам інформацію, щодо оформлення візи для дитини.
Діти до 14 років, мають змогу мандрувати лише разом з батьками, або у випадку екскурсії, в супроводі дорослих. Якщо дитина подорожує без батьків, або тільки з одним з батьків, тоді необхідна нотаріально затверджена згода від батька/матері.
Також, у дитини має бути один з наступних документів:
-дитячий проїзний документ;
-дані про дитину внесені у паспорт батьків.
Як оформити Шенген візу для дитини?
Шенген віза для дітей оформляється за аналогічною процедурою як і дорослим. Для того, аби зробити Шенген візу для дитини, необхідно підготувати наступні документи:
-заява на отримання візи, має заповнюватись у двох екземплярах і підписана батьками чи опікунами;
-два кольорових фото;
-копії українських паспортів батьків чи опікунів;
-проїзний документ або копія і оригінал закордонного паспорта одного з батьків, де внесені дані про дитину;
-для неповнолітніх осіб шкільного віку, потрібно довідку зі школи;
-свідоцтво про народження або внутрішній паспорт та ідентифікаційний код(у випадку, якщо дитині 16-17 років);
-довідка з місця праці батьків;
-медична страховка на суму, що покриватиме страхування не менше 30 тисяч євро;
-підтвердження фінансової спроможності дитини, якщо вона подорожує без батьків: спонсорський лист, документ, який підтвердить родинні зв’язки спонсора і дитини і документи про фінансову спроможність спонсора (може бути виписка з банку або довідка з роботи)
Всі документи, мають бути перекладені на англійську мову або на мову країни, до якої прямує Ваша дитина (не перекладаються тільки копії паспортів, бронювання квитків та банківська інформація).
У випадку відсутності одного з батьків, в залежності від ситуації віза може бути видана тільки за наявності одного з наступних документів:
-рішення суду про позбавлення батьківських прав;
-свідоцтво про смерть одного з батьків;
-довідка згідно ст.135 Сімейного Кодексу України, якщо дитину виховує мати-одиначка;
-у випадку опікунства потрібне рішення суду або іншої компетентної у даному питанні установи.
Часто буває так, що діти відправляються у шкільний автобусний тур за кордон, без супроводу батьків. Якщо тур Європою, дітям потрібно оформити Шенген візу. Як це зробити в даному випадку?
Потрібно надати нотаріальний дозвіл на виїзд дитини від батьків. Якщо в дитини і батьків різні прізвища, варто підготувати копію одного з документів: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про заміну прізвища.
Автобусні тури Європою: вигідні пропозиції 2017
Дітям, які відправляються в подорож разом з обома батьками, не має потреби оформляти довідки, що показують згоду батьків на виїзд дитини за кордон. Достатньо мати копію та оригінал свідоцтва про народження дитини. Тому, якщо дитина відправляється за кордон разом з обома батьками, процес оформлення дитячої візи, вже спрощується. Подорожуйте разом, відправляйтесь в сімейний тур, мандрівки зміцнюють сімейні стосунки, не забувайте про це.
Якщо дитина відправляється без супроводу дорослих, не кожне Консульство погодиться надати таким чином візу. Але коли у Вас не має більш жодних варіантів і дитині потрібно відправитись за кордон, спробуйте надати згоду від кожного з батьків «без супроводу», можливо візу відкриють, але це не гарантовано.
Подорожі розвивають і відкривають нам світ зовсім з інакшого ракурсу. Тому не варто залишати дітей дома, якщо Ви плануєте відпустку, нехай вона буде сімейною. Це цікаво проведений час, який ви ще довго будете з позитивом згадувати за сімейною вечерею.
Тому оформляйте візу дітям разом з своєю візою і відправляйтесь в омріяну подорож.
Дивіться також: автобусні тури +по Європі зі Львова
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :