Правила перетину кордону: режим без віз

Якщо новини, щодо безвізового, будуть позитивними і Україна матиме змогу подорожувати за безвізовим режимом, то це означає, що введуться в дію певні правила, яких необхідно дотримуватись, заради того аби не потрапити в неприємність.
1.Безвізовий режим – це не робота за кордоном
Режим без віз, передбачає подорожі, але аж ніяк не роботу. Велика ймовірність, що під час безвізового, українців, які їдуть на роботу, ще більше контролюватимуть, щоб не було нелегалів.
Нагадаємо, що Польща вводить нововведення, щодо працевлаштування українських громадян.
Однак, що стосується навчання, то короткострокові (90 днів) курси, не передбачають оформлення національної візи і спеціального дозволу. Якщо ж у планах, навчатись у ВНЗ, тут потрібно вже оформляти спеціальні документи.
Для роботи в ЄС, готуються відповідні документи та відкривається Національна віза, що передбачає працю за кордоном.
Якщо новини потішать нас можливістю подорожувати без віз, то це не означає, що не потрібно звертати увагу на підготовку необхідного пакета документів, який був потрібен для вироблення Шенген візи.
Іноді може вистачити і біометричного паспорта, але співробітник імміграційної служби може попросити підтвердити мету, умови, наявність достатньої кількості коштів, які будуть необхідними для подорожі країнами ЄС.
3.Платоспроможність
Щоб довести свій фінансовий стан, який дозволяє подорожувати країнами Європи, вам потрібно підготувати наступні документи:
-дорожні чеки;
-документ, про бронювання готелю;
-наявність коштів на кредитці (готівкова валюта);
Обсяг валютних коштів, залежить від того, яку обрано країну і на скільки часу ви відправляєтесь в круїз.
4.Правила перебування в країні Шенген простору
Ми вже неодноразово чули, що першою вимогою перебування в країнах ЄС, при безвізовому режимі є наявність біометричного паспорта. Перебування не безлімітне, адже більше ніж 90 днів на пів року, українці подорожувати країнами Шенген, не зможуть. В інакшому випадку, порушення цього правила може обернутись забороною на в’їзд у територію ЄС.
Всі голосування та зібрання, вказують на те, що безвізовий режим не за горами, тому чекаємо кращих новин. Нещодавно, комітет Європейського парламенту з питань громадських свобод, юстиції і внутрішніх справ проголосував за підтримку доповіді щодо надання безвізового режиму Україні.
Зважаючи на всю останню інформацію, можливо, невдовзі ми зможемо відправлятись у мандрівку країнами Шенген простору без трати часу на оформлення відповідної візи.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :