Нові правила для українців під час поїздки до ЄС

Єврокомісія цього тижня рекомендувала безвізовий режим для українців. Незважаючи на те, що в Україні – війна та серйозна економічна криза. Щоправда, скасування віз узагалі – це ще не означає.
Схвалено поки звіт, як Україна виконує план дій для візового спрощення. На початку 2016 року Єврокомісія пропонує додати Україну до списку країн, чиї громадяни можуть в'їжджати до зони Шенгену на короткий строк без віз. А далі слово за Європарламентом і Радою міністрів ЄС. Вони, як видно з усього, схильні теж підтримати Україну. Хоча де-факто Київ має виконати ще п'ять зобов'язань, які дали президент і прем'єр щодо боротьби з корупцією. І Євросоюз буде за цим уважно стежити. Але фахівці вже підрахували: якщо все піде за планом, то безвізовий режим для українців запрацює влітку або на початку осені наступного року із кількома умовами.
Отже, до країн Шенгенської зони без візи українцям можна буде в'їжджати:
– тільки за біометричним паспортом;
– на короткий час – не довше 90 днів;
– жити постійно або працювати – не можна.
Також безвізовий режим не означає безконтрольний. Найпевніше, для українців посилять перевірку на кордоні: – будуть розпитувати про мету візиту; – вимагатимуть броню на готель; – вимагатимуть медичну страховку та зворотний квиток. Але на поїздку до країн Євросоюзу вже не треба буде отримувати дозвіл, тобто візу в посольстві. І не доведеться вже платити візовий збір – 35 євро. Досі щороку українці викладали за візи до 50 мільйонів євро. Такий режим значно спростить поїздки не тільки для туристів, а й для студентів, учених, учасників конференцій та семінарів. А найголовніше – це дасть сигнал європейським бізнесменам, що Україна може бути надійним партнером, і сюди можна вкладати гроші.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :