Візовий центр у Львові. Незнанні деталі закритих дверей

Було проведено розслідування, щодо наживи деяких візових центрів, які займаються оформленням документів. Це розслідування, відкрило багато зачинених дверей та завело в ще більшу зацікавленість.
Журналісти Інтеру, вирішили дізнатись більше про роботу візового центру у Львові і таки дізнались.
Львівський візовий центр, який знаходиться у торговому центрі «Форум» не погано заробляє. Користуючись послугами візового центру, можна залишити чималу кількість коштів. Допомога у підготовці документів – 470 грн., кур’єрські послуги -200 грн., в сумі виходить непогано, і це тільки з однієї людини. Все б нічого, і ціни за послуги – це також справа візового центру, ніхто ж не змушує користуватись їхніми послугами. Але відгуки у користувачів даного візового центру виявились чомусь не зовсім позитивними і невідомо кому скаржитись, так як ніхто не признається, хто насправді є власником візового центру.
Так, коментарі не з ряду подяки, а швидше відрази. Як зазначають журналісти телеканалу, на своєму сайті, один із жителів Львова, говорить про те, що коли його знайома захворіла, працівники візового центру відмовились перенести день подачі документів і вона була змушена знову платити за послуги і ставати на чергу.
Це один з випадків, не виключено, що можуть бути і позитивні відгуки, але про них не згадується. Обслуговування і ціни, йдуть в мінус репутації цього візового центру. Але цікаво, куди ж перераховуються кошти за посередництво в оформленні візи?
Тут вже львівські активісти вирішили взяти ініціативу у «свої руки» і провести розслідування. Почали з найпростішого – доставки документів .
Перевозки організовує торгова марка ТММ «Експрес». А керують компанією люди, що давно вже не проживають на території України. Вони володіють і багатьма офшорними компаніями.
Нагадаємо, що офшорна компанія – це організація, яка користується пільгами в сфері оподаткування і зареєстрована в офшорній зоні, тобто на території, що привертає міжнародний бізнес, надаючи йому податкові пільги (офшорні компанії можуть бути звільненні від фінансової звітності).
На сайті даного візового центру вказано, що послуги компанії представляє «VFS Global». А це компанія, що є внутрішнім партнером Дипломатичних місій у 124 країнах світу. Але його адреси в Україні не має на сайті, є тільки адрес представництв у Мумбаї, що в Індії. Виходить, що в Україні все відбувається через фірму-посередника.
На сайті Мін'юсту, в інформації про візовий центр, можна знайти наступне:
Засновник – приватна фірма в Амстердамі, що має статутний капітал – 2 млн.гривень. Але кінцевою людиною, яка одержує прибуток з візового центру є громадянин Латвії з російським корінням – Юрийс Байкос. На разі він проживає в Ризі.
Далі за справу взялись журналісти «Експрес» і вияснилась, ще цікавіша інформація. Насправді міліонер проживає в Лондоні і працює простим водієм у директора аеропорту. Комічно виходить – міліонер-шофер. З цією людиною вдалось зв’язатись по телефону. Але розмова не надала багато інформації, так як чоловік ухилявся від відповідей і не було отримано жодної конкретної інформації. На питання щодо зустрічі, чоловік сказав, що це нереально, так як він в роз’їздах і на цьому закінчилась розмова.
Львівське керівництво візового центру, також виявилось сильно зайнятим і недоступним для журналістів.
Залишилось тільки шукати відповіді у Міністерстві Іноземних справ. Відправивши відповідний лист, журналістів попросили зачекати деякий час, так як коментарії, з цього питання ще не готові.
На даний момент, журналісти дуже зацікавились питанням, хто ж насправді отримує гроші за роботу візового центру. Тому, одна з журналісток відправилась у Лондон, аби таки домогтися зустрічі з водієм-міліонером. Що ж, будемо чекати, ким насправді виявиться чоловік і чи тільки Львівський візовий центр в його володінні?
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :