В ЄС оголосили про рекордну кількість нелегальних мігрантів

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що Чехія мала б надати допомогу біженцям із України, а не з таких «культурно віддалених» регіонів, як Африка чи Близький Схід.
Виступаючи перед керівництвом і громадянами міста Їглава, він заявив, що, на його думку, вже ближчим часом може дійти до нової хвилі біженців із України.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про намір боротися з нелегальними переселенцями. Уряд країни буде відправляти біженців туди, звідки вони приїхали.
На думку угорського прем'єра, багато хто з біженців приїхали до Європи не через небезпеку для їхнього життя, а в пошуках кращої та багатшої країни. Деякі переселенці їдуть з цілком безпечних територій. Саме тому угорці мають намір депортувати їх з країни.
"Вони хочуть жити по-німецьки, по-шведськи. В особистому плані я, звичайно, можу зрозуміти це. Але потрібно пам'ятати: основоположного права на краще життя не існує, є тільки основне право на безпеку і повагу людської гідності", - підкреслив Орбан.
Також Віктор Орбан виступив з критикою на адресу німецької влади. Він заявив, що рішення Німеччини пустити емігрантів до себе спричинило справжній бунт в Угорщині. Раніше уряд з проблемами, але все ж стримував переселенців. Зараз країна Орбана має цілу міграційну катастрофу.
Українським біженцям потрібно допомогти, «українці працьовиті й набагато ближчі до нашої культури», заявив Земан.
Натомість приймати біженців із Близького Сходу за так званими квотами ЄС президент Чехії рішуче не погоджується. На його думку, ці втікачі далекі від чехів за культурою. «І хоча це нині здається утопією, та майбутнє може показати, чи не дійшло на наших теренах до створення терористичних осередків», – додав Земан.
За інформацією Міністерства внутрішніх справ Чехії, за 8 місяців цього року притулку в Чехії попросили загалом 990 іноземців. Із цього числа найбільше заяв надійшло від українських громадян – 467, на другому місці громадяни Куби – 106 поданих заяв, і на третьому місці біженці з Сирії – від них надійшло лише 69 заяв про притулок у Чехії.
Така мала кількість поданих заяв від сирійських біженців підтверджує, що Чехія є для більшості з них не цільовою країною, а лише транзитним тереном по дорозі на Захід Європи, вважають оглядачі.
Минулого тижня Служба безпеки і розвідки Чехії в розділі оприлюдненого звіту за 2014 рік, який стосується України («Можливий вплив українських подій на міграцію і середовище організованої злочинності в Чехії), наголосила, що «потенційна міграційна хвиля з України не становить для Чехії ризику безпеки». Кількість мігрантів із України до Чехії, так само як і до інших країн Центральної Європи, зросла, однак спеціальні запобіжні заходи не потрібні, мовиться у звіті чеської спецслужби.
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
-
-
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :