Польща почала видавати українцям дворічні туристичні візи

Польські консульства в Україні 5 грудня почали видачу дворічних туристичних віз українцям, які раніше без будь-яких порушень відвідували в туристичних цілях країни шенгенської зони.
Про це повідомила прес-служба міністерства закордонних справ (МЗС) Польщі, відповідаючи на запит агентства. "Це стосується осіб, які раніше мали щонайменше 2 шенгенських візи в туристичних цілях (у тому числі, одну польську), які правомірно використовували і мають підтвердження оплати туристичної послуги на території Польщі принаймні за 3 дні", - відзначили в міністерстві, підкресливши, що раніше польські консульства видавали туристичні візи максимум на 1 рік.
Польська сторона повідомила українську про нововведення на взаємних консульських консультаціях.У МЗС Польщі повідомили, що на зустрічі сторони обговорили функціонування зони малого прикордонного руху (МПР) з Україною, який діє з літа 2008 року і в рамках якого українці можуть відвідувати Польщу без віз.
"Результати запровадження малого прикордонного руху оцінюємо дуже позитивно, а випадки порушень відбуваються дуже рідко. У зв'язку з цим польська сторона не бачить причин, щоб не запланувати збільшення зони МПР", - зазначено в повідомленні. Водночас у міністерстві зауважили, що розширення зони до 50+ з нині діючих 30+ км буде вимагати згоди Євросоюзу і "це не буде простим процесом".
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :