Безвізовий рух становить 20-30% людей на кордоні

Генеральний консул Польщі у Львові, Рафал Вольські повідомив, що на разі спостерігається безвізовий рух на україно-польському кордоні, який становить 20-30% від цілого руху населення.
Конкретно, Рафал Вольські зазначив: «Сьогодні безвізовий рух становить десь 20-30% від цілого руху на польсько-українському кордоні. В 2016 році, який був рекордним, наше Генеральне консульство видало 515 тис. віз, з яких 214 тис. робочих віз, а за перше півріччя 2017 року – 300 369 віз»
Консул також зазначив, що безвізовий режим не дає права перетинати кордони ЄС без підтвердження мети подорожі, наявності фінансів, які потрібні для перебування на іноземній території.
Якщо ж Ви їдете з Національною візою, необхідно мати страховку на час, який плануєте перебувати. Радимо відкривати страхування і на період туристичної поїздки, це допоможе при виникненні несподіваної ситуації (медична страховка покриє витрати на лікування в країнах Шенген).
Безвізовий режим дозволяє перебувати в Європі до 90 днів. Якщо ж в планах, знаходитись в Польщі довший час, потрібно оформляти Національну візу (щонайменше не 6 місяців), у випадку, коли Вам потрібно перебувати за кордоном ще довше, тоді відкривається річна віза від Воєводи.
Безвізовий режим для громадян України дає можливість перетинати кордон без попереднього відвідування консульства чи візового пункту, тобто без потреби в оформленні візи. Також це зекономить кошти українців, які планують перетин кордону.
Він додав, що ті, хто має намір працювати в Польщі за біометричним паспортом, мають спочатку знайти роботодавця, він повинен видати підтверджений намір про співпрацю. Але це можливо тільки на термін до 90 днів. Якщо плануєте на роботу на 6 місяців потрібен дозвіл від роботодавця, на рік – від Воєводи.
11 червня в Україні увійшов в дію безвізовий режим з країнами ЄС. Найчастіше українці перетинають кордони Польщі та Угорщини, користуючись безвізовим режимом.
Оформити візу в Польщу (документи + робота за кордоном) – дивіться тут.
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
-
-
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :