Все вказує на те, що безвізовий режим таки буде

Питання безвізового режиму для України зачепили, ще в жовтні 2008. І від того часу відбувались різні конференції, зустрічі, саміти, зібрання, які були сконцентровані на тому, аби нарешті Європа стала доступнішою для українців. І весь цей час не потрачений дарма, адже все вказує на те, що безвізовий режим потішить наших громадян вже наступного 2017 року.
Єдине, що очікується ще затвердження доповіді, щодо України Європарламентом, що має статись у кінці вересня (28-30 чисел). Окрім того, ще має відбутись жовтнева сесія 3-6 жовтня. І третьою, вже нарешті фінішною прямою, буде остаточне затвердження Ради міністрів юстиції і внутрішніх справ ЄС, що очікується 13-14 жовтня цього року.
Далі всі постанови мають бути підписані головами Європарламенту і Ради ЄС. Якщо все буде узгоджено, то про це, опублікують у «Офіційному віснику ЄС» і після публікації, проголошений результат набуде чинності на 21 день.
Звичайно, на практиці, досвід показує, що можливі відхилення у датах на декілька днів, проте в загальному, все має проходити саме так.
Може бути і доволі песимістичний варіант – відтермінування. Не хочеться звичайно почути таку новину, проте, все може бути, і якщо українська влада не дотримається покладених на себе обов’язків, то все можливо.
Зокрема, за обіцянками, мала бути покращена антикорупційна система, переглянуто антикорупційне законодавство,так урегульовано повноцінне функціонування електронного декларування статків чиновників, що є у центрі уваги ради ЄС.
Будемо надіятись, що Україна справилась з обіцянками і все пройде заплановано, та з позитивним результатом для нас. Аби українці святкували не тільки Новий рік 2017, але щоб 1 січня, було приводом для святкування безвізового режиму. Який однозначно допоможе нам, змінити своє життя, свій світогляд і можливо, допоможе переосмислити свої вчинки та слова, адже подорожуючи ми не тільки відкриваємо світ, ми відкриваємо і себе. Режим без віз значно допоможе нам в цьому.
Навіть якщо безвізовий буде, то це не привід тішитись тим, хто планує таким чином відправлятися на роботу за кордон, без потрібної на то візи. Так як ймовірно, у такому режимі, нелегальна праця буде контролюватись удвічі, а то і втричі більше. В результаті, якщо зафіксується велика кількість громадян, які перебувають та працюють на території країн Шенген нелегально, це може привести до оперативного втручання ЄС, яке залишає за собою право термінового скасування безвізового режиму терміном на шість місяців для будь-якої країни.
Тому навіть, за приємних новин, щодо безвізового режиму, не варто занадто нагліти і користуватись цим незаконно. Адже в таких діях є ризик не тільки потрапити під депортацію, але й підвести цілу країну своїми вчинками.
Для роботи в країнах ЄС, візу ніхто відміняти не планує, отже, якщо у планах працевлаштування, то Національна віза категорії D вам в цьому допомагатиме і надалі.
-
Як продовжити візу не виїжджаючи з Польщі?
23-04-2020 -
-
Раннє бронювання Туреччини 2019
04-12-2018 -
Графік роботи 9 - 18 СБ-НД - ВИХІДНИЙ!
Робота в Чехії на заводі Подорожуємо автостопом: як, за скільки і для чого Шенген віза: самостійно чи через посередників? Як оформити робочу візу в Польщу Різновиди запрошень в Польщу Бізнес-віза категорії C04 Поради щодо швидкого відкриття візи Все, що необхідно знати про візи Які країни найпривітніші у відкритті віз українцям? Як отримати візу: покрокова інструкція Актуальна інформація про працевлаштування в Польщі Робота в польщі по трудовому договору 10 пальців для візи - 23 червня 2015 Довідник Документи, що підтверджують вид діяльності для шенген візи Звільнення від сплати візового збору Необхідні документи для МРГ Як оплатити сервісний платіж на Візу Робота в Польщі на будівництві
Залиште коментар тут:
Коментарі :